• INSULATIVE-SPONGE
  • floating-mat
  • Yoga-Mat

за кампување

Нанџинг keyuda копродукции, ООД., Главно ангажирани во пакување производи сунѓер и хартија и сунѓери спорт слободно време производи, производ не само најдобро продаваниот домашниот пазар, во исто време во Северна Америка, Европа, Африка и на Блискиот Исток, исто така, популарни, по неколку години на развој, нашата компанија се апсорбира голем број на стручни кадри, имаме овој вид на истражување и развој на персоналот, продажба и по продажбата на услуга на персоналот, нашата компанија, исто така, има многу професионални долгорочна снабдувач стабилна соработка, задоволството на клиентите е нашата согласност цел.

Научи повеќе
  • dfadf

производ апликација

WhatsApp Online Chat !