Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали имате акции?

Да.

Ако Количина на ред е многу мал, како 10- 50pcs по стил по боја, ние може да го прифати?

Да, ние може да го направи тоа, ако имаме доволно акции предиво за вашата нарачка.

Може да ви понуди примерок?

Да ние можеме .

Колку долго ќе добиете примероци од нас?

Еден  работни денови за време примерок

Што е е достапна курирска служба?

Тие се УПС, FedEx, DHL, ТНТ, EMS (Експрес пошта служба).

Како да ја плати цената на примероци?

Можете да ги користите Western Union, T / T, Paypal ... Итн.

Ако производите не е во согласност со веб-сајт опишување, како да се реши тоа?

Ако производите се неисправни или различни зборови со опишување на продавачот, не грижете се, ние ќе го прифати размена на царината, се врати безусловно.

Ние веруваме дека нашите сопствени не се задоволни само со нашите производи, но, исто така, содржини  with our Service!

Ако сакаме нашиот дизајн можете да направите?

Да го прифаќаме OEM дизајн, ние ќе protcet клиент дизајн и какви било информации.

Што е датотека ви е потребно ако се прилагоди?

pdf документ е во ред, .ai датотека ќе биде најдобро.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !