со можност за преклопување xpe лебдечки вода МАТ базен лебдат МАТ - Кина Нанџинг Keyuda трговија

со можност за преклопување xpe лебдечки вода МАТ базен лебдат МАТ

Краток опис:

 • Земја на потекло :: Jiangsu, Кина (континентална)
 • Името на брендот :: Keyuda
 • Модел Број :: F-XPE-1
 • Материјал :: XPE
 • Боја :: Кориснички
 • Дебелина :: Како што се бара
 • Пакет :: Картон
 • Сертификат :: SGS
 • :: превозот на вода, воздух или изразуваат
 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ


  1) Светлина во тежина, лесен за носење и не-токсични, без вкус, еколошки-пријателски.

  2) во боја и дебелина може да се прилагоди во зависност од вашите барања.

  може да се користи 3) игралишта, базени, или плажите.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !