Keyuda со можност за преклопување xpe лебдечки вода МАТ базен лебдат МАТ - Кина Нанџинг Keyuda трговија

Keyuda со можност за преклопување xpe лебдечки вода МАТ базен лебдат МАТ

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ

  https://youtu.be/YtY95DskrPwKYD XPE FLOATING МАТ Дебелина: 1 3/8 инчи

  Популарни Боја: црвена / сина / жолта / портокалова / зелена / лимон зелена / црна

  Употреба: вода / базен / езерото / островот

  Материјал: специјален затворена ќелија пена

  Големина: Прилагодено големина

  Производ големина: 18'x6 "/ 20 × 6-нозе 

  Сертификати: Patend

  Функција: летна сезона

  Слоеви: 2 ката / 3 ката / 2 слоеви / 3 слоеви

   

  Пакување и испорака

  Едно парче еден картон; Внатрешна да се користи еден ЈП торба;

  Време на испорака

  15 дена по вашата целосна исплата

   

  Име на производ

  2018 најпродаваните пливачки пловечки остров на вода Пена Мат Магијата МАТ вода тепих подлога

  популарни во боја

  Црвена / сина / жолта / зелена / вар зелени / црна / бела / портокалова / бела / сива

  Големина топла продажба

  9'X6 "

  10'X6 "

  12'X6 "

  15'X6 "

  18'X6 "

  20'X6 "

  MOQ на вода МАТ

  10 парчиња

  10 парчиња

  10 парчиња

  5 парчиња

  5 парчиња

  5 парчиња


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !