KYD ЕВА Дрвена кутија Пакување Поставата ЕВА - Кина Нанџинг Keyuda трговија

KYD ЕВА Дрвена кутија Пакување Поставата ЕВА

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ

  Материјал: СТП, СТП

  Тип: пена, пена

  Број на моделот:  Ева пена лист

  Употреба: за пакување

  Облик: Прилагодено облик

  Големина: Кориснички Прифати

  Боја: Сива

  Пакување: Масовно пакување со Картон

  Функција: Еко-пријателски

  Пакување и испорака

  пакување Детали

  1. индивидуални polybag + господар од картон; 
  2. Се одликува со голем ЈП торба + господар од картон. 
  3. Ние ќе го спакуваат во зависност од вашите потреби.

  Време на испорака

  Испраќаат во 15 дена по исплата

  Опис на производот

  Опис

  Висок квалитет на пакување сунѓер обичај shockproof сунѓер пена

  големина

  прилагодено Прифати

  материјал

  СТП

  апликација

  пакување

  боја

  сиво


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !