KYD Филтер Памук - Кина Нанџинг Keyuda трговија

KYD филтер памук

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ

  Материјал: СТП пена

  Големина: Како услов

  Боја: како на барање

  MOQ: 3000 парчиња

  Примена: филтрација на воздухот, филтрирање на водата

  Структура: Отворен Мобилен мрежест

  Облик: Прилагодено облик 

  Димензии: 1m * 2 милиони

  Пакување и испорака

  пакување Детали

  polybag + картон или како барања

  Време на испорака: 15 дена

  ПЛАЌАЊЕ: ТТ LC, ИТН.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !