Кид Микрофибер крпа 2 - Кина Нанџинг Keyuda трговија

Кид Микрофибер Платно 2

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !