KYD ПВЦ Јога Мат ПВЦ - Кина Нанџинг Keyuda трговија

KYD ПВЦ Јога Мат PVC

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ


  Тип: јога

  Име на производот: јога МАТ

  Материјал: ПВЦ

  Големина: 173x61x0.3-173x61x0.6

  Боја: Прилагодено

  функција: солидна боја

  Случај Пак: 10Per / Картон

  Тежина: 750g-1200g

  MOQ: 500pcs

  Leadtime: 30days

   

  Пакување и испорака

  пакување Детали

  1pcs / смалуваат заврши, обичај пакет на располагање за развој на еко-пријателски најдобар квалитет гума ПВЦ јога МАТ von-лизга со сопствен дизајн

  Време на испорака: 30 дена по ред за стабилност јога

  Еко-пријателски најдобар квалитет гума ПВЦ јога МАТ von-лизга со сопствен дизајн

  материјал ПВЦ
  цената вклучува ЕМБОС или Silkscreen лого, боја пакување хартија, shink фолија за пакување, картон
  Тежина 750g-1200g
  MOQ 500pcs
  боја прилагодено
  големина 173x61x0.3-173x61x0.6
  пакување детали 1 ЕЕЗ во смалуваат заврши, а потоа во господар од картон
  сертификација на располагање Да
  Услови на плаќање T / T LC ETC

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !