KYD TPE Јога Мат TPE - Кина Нанџинг Keyuda трговија

KYD TPE Јога Мат TPE

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ

  Број на моделот: TPE Јога Мат

  Тип: Јога и Пилат

  Материјал: TPE

  Стандардна големина: 183 * 61cm, 173 * 61cm

  Дебелина: 3-8mm

  Тврдина: 25-30 степен

  ОЕМ: OK (големина / дебелина / боја / лого / печатење / пакување)

  Потврдување: 6P / 16P / EN71 / REACH / УВ

   

  Пакување и испорака

  пакување Детали

  Секое парче е активирана со OPP филм.

  Време на испорака

  Испраќаат во 15-25 дена по исплата

  Опис на производот

  Име на производ Фитнес опрема 6mm TPE јога МАТ извозник
  MOQ 300 парчиња
  материјал TPE

  големина

  L 173 / 183cm, или кориснички
  W 61/66 / 80см, или кориснички
  дебелина 4mm-8мм, или кориснички
  сертификација 6P / 16P / EN71 / REACH / УВ

   функција

  Трајна, чувствувате зафат, еластична меморија
  Различни бои и текстури расположивиот
  Еко-пријателски, водоотпорни, nontoxic, Комфорни 

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !