Кид TPE Јога Мат TPE - Кина Нанџинг Keyuda трговија

Кид TPE Јога Мат TPE

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тип: Јога и Пилат

  Име на производот: Евтин дебела црна Јога Мат NBR 20мм со носење на рака

  Материјал: NBR

  Сертификација Достапно: EN71, 6P, PAHs, REACH, ROHS

  OEM / ODM: Добро

  Големина: 173 * 61cm / 183 * 61cm или кориснички

  Боја: Прилагодено

  Користење на логото: Кориснички

  Logo техника: Silkscreen печатени

  Пакување: прилагодено пакет

  Тема: Меки, удобни, анти-се лизга, анти-солза, се чувствувате зафат, влага-доказ

  Пакување и испорака

  пакување Детали

  Секое парче е активирана со OPP филм.

  Време на испорака

  Испраќаат во 25 дена по плаќањето

  Опис на производот

  производ точка

  Евтини Дебела Анти-солза вежба Црното Јога Мат NBR 20мм со торбичка за рака

  материјал

  NBR

  MOQ

  1000 парчиња

  боја

  прилагодено

  големина

  173 / 183cm * 61/66 / 80см, или кориснички

  дебелина

  8мм-20mm

  Тежина

  659g ~ 2072g

  сертификација

  EN71 / 6P / PAHs / REACH / ROHS

  предност

  Лесен и пренослив

  Мек, топол и флексибилни за исклучителна удобност

  Анти-се лизга, анти-солза, се чувствувате зафат, влага-доказ

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  WhatsApp Online Chat !