KYD XPE Пловечки МАТ XPE - Кина Нанџинг Keyuda трговија

KYD XPE Пловечки МАТ XPE

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ

  Дебелина: 1 3/8 инчи

  Популарни Боја: црвена / сина / жолта / портокалова / зелена / лимон зелена / црна

  Употреба: вода / базен / езерото / островот

  Материјал: специјален затворена ќелија пена

  Големина: Прилагодено големина

  Производ големина: 18'x6 "/ 20 × 6-нозе

  Сертификати: Patend

  Функција: летна сезона

  Слоеви: 2 ката / 3 ката / 2 слоеви / 3 слоеви

   

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: Едно парче еден картон; 

  Внатрешна да се користи еден ЈП торба;

  Време на испорака: 15 дена по вашата целосна исплата

  Име на производ 2018 најпродаваните пливачки пловечки остров на вода Пена Мат Магијата МАТ вода тепих подлога
  популарни во боја Црвена / сина / жолта / зелена / вар зелени / црна / бела / портокалова / бела / сива
  Големина топла продажба 9'X6 " 10'X6 " 12'X6 " 15'X6 " 18'X6 " 20'X6 "
  MOQ на вода МАТ 10 парчиња 10 парчиња 10 парчиња 5 парчиња 5 парчиња 5 парчиња

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !