KYD XPE пикник МАТ - Кина Нанџинг Keyuda трговија

KYD XPE пикник МАТ

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 60,0-120 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, или други
 • детали за производот

  Тагови производ

  Клучен збор: Количка за МАТ

  Употреба: Отворен активност

  Материјал: XPE

  Име на производот: Количка за МАТ

  Боја: Прилагодено боја

  Отвори Големина: 38 * 27 * 1cm

  Со можност за преклопување големина: 27 * 9.5 * 1

  Тежина: 35 (g)

  Користење на логото: Прилагодено логото

  MOQ: 100pcs

   

  Пакување и испорака

  Пакување Детали: Opp вреќа / носат торба + кутија

  Време на испорака: По плаќањето 3-15days

   

  Опис на производот

  Најновите Дизајн Еко-пријателски материјал XPE Отворен Преклопни водоотпорни плажа МАТ Пикник пена рампа саќе облик Преклопни МАТ

  Име на предметот Со можност за преклопување МАТ
  материјал XPE
  функција Dampproof, топлина изолација, меки и лесни
  боја прилагодено
  Тежина 35g
  Отвори Големина 38 * 27 * 1cm
  пакет торбичка 
  Пример Примерок време 2-5 дена, надоместокот ќе биде се враќа.
  продуктивноста 50000 парчиња месечно
  Вчитување пристаниште Шангај или Ningbo
  shippment  Поморски транспорт, воздухот превозот, се изразува со FedEx, UPS-от, DHL, TNT ...
  плаќање ТТ LC ИТН
  OEM Достапно

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !