3M Eva Die Cut Foam quakeproof dhe të nxehtit Ruajtja - Kinë Nanjing Keyuda Tregtisë

3M Eva Die Cut Foam quakeproof dhe ruajtjen e nxehtësisë

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 60,0-120 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, ose tjerët
 • Detail Product

  Produkt Tags

  3M Die Cut shkumë eva për quakeproof

  Emri i produktit: EVA Foam

  Marterial: EVA

  Size & Color: Customized

  Funksioni: Izolimi termik; Lagështi-provë; korrozioni anti-kimike; Jo-toksike; Jo-absorbues; rezistenca prishja; Anti-Shock 

  Karakteristikat:
  rezistencën e ujit: strukturës qelizore të mbyllura, jo-absorbues, lagështi-provë, performancës qëndrueshëm ndaj ujit.
  Rezistencë prishja: rezistent ndaj ujit, yndyra, acid, alkali dhe kimikate të tjera, korrozioni, anti-bakteriale, jo-toksike, shije, jo-ndotur.
  Përpunimi: hot dhe të lehtë për të prerë, ngjitës, paste, etj ..
  Anti-Shock: Kthehu në fleksibilitetin dhe forca të lartë elastik, rezistencë, dhe ka një të mirë performancë tërmet / tampon.
  Izolimi: The izolimin, izolimin termik dhe të performancës të ftohtë temperatura, rezistenca ndaj të ftohtit dhe të ekspozimit.
  Zhurma: Qeliza kufizuar, efekti zhurma.

  Aplikimet:
      Makina, kondicionuar, frigoriferë, ngrirësve, pajisje shtëpiake, inxhinieri, ftohje dhe magazinimit të ftohtë dhe ngrirësit, etj .; patina, këpucë sportive, materiale rreshtim, insoles sportive, çanta prapa jastëk, sërf, gjunjëzim jastëk; produkteve fund të lartë, kasetë Foam substrate, magazinimit të ftohtë, kulmet lehta, ndërtimi dhe instalimi, të tilla si materialeve termoizoluese përdorura në ndërtim; Vende Car , brendshme makinë, jastëk këmbë, dielli material ballik;
  Pajisje elektrike, instrumentet precize, pajisjet dhe produkteve të tjera elektronike, të tilla si tërmeti një gamë të gjerë paketimit cushioning. Komponente të automobilave elektronike, ajer te kondicionuar pjesë ngrirje, materiale izoluese frigorifer, makineri dhe pajisje pjesët e mbyllur tampon, ngrohje-vendosjen rast, një shumëllojshmëri të instrumenteve precize, mjetet mjekësore, matjen dhe rreshtim të paketimit, mallrave sportive, blloqe ndërtimi, të tilla si inteligjencës. . 

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !