FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A keni aksioneve?

Po.

Nëse Sasia e rendit është shumë i vogël, si 10- 50pcs për stil për ngjyra, mund ta pranojë atë?

Po, ne mund ta bëjë këtë, në qoftë se ne kemi fije të mjaftueshme aksioneve për porosinë tuaj.

A mund të ofrojnë mostër?

Po ne mundemi .

Sa kohë do të marrë mostrat nga ne?

Një  ditë pune për kohë të mostrës

Çfarë është shërbimi ndërlidhës në dispozicion?

Ata janë UPS, FEDEX, DHL, TNT, EMS (Express Mail Service).

Si për të paguar koston e mostrave?

Ju mund të përdorni Western Union, T / T, Paypal ... .etj.

Nëse produktet nuk është në përputhje me faqen e internetit të përshkruar, si për të zgjidhur atë?

Nëse produktet janë të dëmtuar ose të ndryshme me fjalët që përshkruajnë të shitësit, mos u shqetësoni, ne do të pranojmë shkëmbimin doganor ", të kthehet pa kushte.

Ne besojmë se me porosi tona nuk janë të kënaqur vetëm me produktet tona, por edhe përmbajtje  with our Service!

Në qoftë se ne duam dizajn tonë mund të bëni?

Po ne e pranojmë dizajn OEM, ne do të protcet dizajn të konsumatorëve dhe çdo informacion.

Çfarë është fotografi keni nevojë nëse përshtatur?

pdf file është në rregull, UA fotografi do të jetë mirë.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !