foldable XPE ujë lundrues mat Pishinë lundrues mat - China Nanjing Keyuda Tregtisë

foldable XPE mat ujë lundrues pishinë mat lundrues

Përshkrim i shkurtër:

 • Vendi i origjinës :: Jiangsu, China (Mainland)
 • Brand Name :: Keyuda
 • Numri Model :: F-XPE-1
 • Material :: XPE
 • Color :: Customized
 • Trashësia :: Si kërkohet
 • Paketa :: Carton
 • Certifikata :: SGS
 • Shipping :: nga deti, ajri apo shprehin
 • FOB Çmimi: US $ 60,0-120 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, ose tjerët
 • Detail Product

  Produkt Tags


  1) Drita në peshë, të lehtë për të kryer dhe jo-toksike, pa shije, miqësore për mjedisin.

  2) Ngjyra dhe trashësi mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja.

  3) terreneve sportive, pishina, ose plazhe të gjithë mund të përdoret.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !