Foshnja Lojë Pad Customized Pad për aktivitete në natyrë - China Nanjing Keyuda Tregtisë

Foshnja Lojë Pad Customized Pad për aktivitete në natyrë

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 60,0-120 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, ose tjerët
 • Detail Product

  Produkt Tags

  XPE CRAWLING MAT  XPE:

  Style: Lodër Arsimore, Soft lodër, Sport Toy

  Materiali: Shkumë

  Siperfaqja: 1.2 * 1.8 1.5 1.8 * 2,0 * 1.8

  Trashësia: 0.5cm në 10cm

  MQQ: 100 PCS

  Certifikatat: 3C -SGS

  Waterpoof: Po

  Paketa: Woven qese

  Funksioni: Fëmijëria Arsimi

  Emri: XPE fëmija Playmat

  Emri i produktit: XPE Foshnja Gym Carpet Foldable Foshnja Playmat, fëmija zvarritje luajnë mat

  Feature: Eko-miqësore

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi

  endura qese, çantë dore, paketimi kartoni;

  Koha e dërgimit

  5-10days pas depozitimit

  Tipi i produktit:

  Infant XPE Foshnja Gym Carpet Foldable Foshnja Playmat, fëmija zvarritje luajnë mat

  Emri:

  XPE fëmijë Playmat

  materiali:

  XPE / EPE shkumë,
  Ushqimit klasën sipërfaqe PE filmit dhe shkumë EPE, shkumë XPE

  MQQ:

  100 PCS

  SIZE:

   200 cm X 180cm

   150 cm x 180cm

   120 cm x 180cm

  Trashësia

  0.5cm 0.8cm 1cm 1.5cm 2.0CM 2.5cm 3.0CM

  DELIVERY DATE

  5-10days

  DESIGN

  > 100 harton mund të zgjedhin, ose rregulloje Designs

  KUSHTET PATMENT

  TT LC, ETJ

  Feature:

  Materialet Ushqim klasës, eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji lagështi-provë frymë lirisht
  Flaka-retardant, shok-absorbable, XPE mjedis miqësor materiale, nontoxic pa shije, anti-bakteret,

  1 Double njëanshëm ngjyrosur kthyeshëm për përdorim konkurrencës

  2 goditja Textured për përdorim zbathur (si anësor katror sipërfaqe finishit

  3 bordurë përfshira me çdo mat

  4 Lehtë për të instaluar dhe të shpërbërë

  5 ujit dhe njollave rezistente / fshirë të pastër

  6 tabs mëdha interlocking pasojnë ekuilibrin secre herë fikse

  7 konstrukt ashpra fortë

  Sample:

  PO

  Aplikimi

  fëmijë luajnë mat, mat peshkim, pjesa tjetër në natyrë, mat piknik, mat plazh, kampe mat, baby mësuarit jastëk, mat fëmija palestër, tituj kati mat


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !