KYD Pulp KOK - China Nanjing Keyuda Tregtisë

KYD Pulp KOK

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 60,0-120 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, ose tjerët
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Lloji: Tray

  Materiali: Letër

  Perdorimi: vezëve

  Procesi Lloji: Pulp derdhur

  Custom Order: Prano

  Emri: paketimin egg

  Ngjyra: Kërkesa Customer

  Size: Customized Size

  Formë: Customized Shape

  Perdorimi: tabaka vezë

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi

  kartoni letër + qese poli

  Kohë për dorëzim: transportohen në 7 ditëve pas pagesës

  Specifikim:

  Raw Material tul Kraft, pulpë riciklohen letër, brumë druri, tul A4 dhe të tjera natyrore

  pulpe fiber

  Ngjyrë Bardhë, e zezë, kafe, e kuqe, blu, jeshile apo ndonjë ngjyrë siç kërkohet
  madhësi Përshtatur sipas kërkesës
  teknikë Lagësht brumit të shtyp derdhur / brumit të shtyp thatë derdhur / (transfer modeluar /

   fibra termoformuar)

  Trashësia 0.8mm-2mm, në varësi të teknikave dhe kërkesës së klientit
  Marrja e mostrave Koha 5-7 ditë
  Mold Prodhimi Koha 10-12 ditë
  leadtime prodhimit Varet nga sasia e rendit. Normalisht 3000-5000 copë / ditë / myk
  Kushtet e pagesës 30% e depozitave -50% në konfirmimin e rendit, të paguajnë bilancin para dorëzimit
  Anijeve Kushtet  FOB KINA
  paketim Polifonik qese + eksporti Standard kartoni; ose përshtatur sipas kërkesës

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !