KYD TPE Yoga mat TPE - China Nanjing Keyuda Tregtisë

KYD TPE Yoga mat TPE

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 60,0-120 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, ose tjerët
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Numri Modeli: TPE Yoga Mat

  Lloji: Yoga & Pilati

  Materiali: TPE

  Standard Size: 183 * 61cm, 173 * 61cm

  Trashësia: 3-8mm

  Ngurtësinë: 25-30 shkallë

  OEM: OK (madhësia / trashësi / color / logo / print / paketim)

  Certifikimi: 6P / 16P / EN71 / REACH / UV

   

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi

  Çdo pjesë është i mbështjellë me film OPP.

  Koha e dërgimit

  Transportohen në 15-25 ditë pas pagesës

  përshkrim i produktit

  Emri i produktit pajisjeve palestër 6mm TPE yoga mat eksportues
  moq 300 copa
  material TPE

  madhësi

  L 173 / 183cm ose përshtatur
  W 61/66 / 80cm ose përshtatur
  Trashësia 4mm-8mm ose përshtatur
  vërtetim 6P / 16P / EN71 / REACH / UV

   tipar

  Qëndrueshme, grip të lartë, memorie elastik
  ngjyrat dhe textures të ndryshme dispozicion edhe
  Eko-miqësore, e ujit-provë, nontoxic, komode 

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !