KYD XPE piknik mat - China Nanjing Keyuda Tregtisë

KYD XPE piknik mat

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 60,0-120 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, ose tjerët
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Keyword: Mat Foldable

  Perdorimi: aktivitet në natyrë

  Materiali: XPE

  Emri i produktit: Mat Foldable

  Ngjyra: ngjyrë Custom

  Open Size: 38 * 27 * 1cm

  madhësia e palosshme: 27 * 9,5 * 1

  Pesha: 35 (g)

  Logo: Custom Logo

  Moq: 100pcs

   

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: qese Opp / kryerjen qese + kuti

  Kohë për dorëzim: Pas 3-15days pagesës

   

  përshkrim i produktit

  Më të Rejat Projektimi Eko-miqësore XPE materiale Outdoor Foldable lagështi-provë Beach Mat piknik shkumë jastëk huall Formë Mat Foldable

  Emri i artikullit Mat foldable
  material XPE
  tipar Dampproof, ngrohje izoluar, e butë dhe të lehta
  Ngjyrë customized
  peshë 35g
  Open Size 38 * 27 * 1 cm
  paketë kryer qese 
  mostër kohë mostër 2-5 ditë, tarifa do të jenë të pakthyeshme.
  prodhimtari 50000 copë në muaj
  port Loading Shanghai ose Ningbo
  shippment  anijeve Sea, anijeve ajrit, të shprehur nga FedEx, UPS, DHL, TNT ...
  pagesë TT LC ETJ
  OEM në dispozicion

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !