XPE përbëra Alumini petë izolojnë Pipe - China Nanjing Keyuda Tregtisë

XPE përbëra alumini izolojnë tub

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 60,0-120 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, ose tjerët
 • Detail Product

  Produkt Tags

  XPEFH4 未 标题 -1

  Lloji: materialeve të tjera të nxehtit izolim

  Numri Modeli:  XPE përbërë alumini petë izolojnë PIPE

  Materiali: XPE sfungjer dhe alumini

  Ngjyra: Gri

  Densiteti: 25-35KG / M3

  Struktura: 100% Cell Mbyllur

  përçueshmëri termike: 0.032W / mk

  Djegia Klasa: B1

  Thithjen e ujit në vakum: 0,0019

  Temperatura Varg: -50 ~ + 90

  Emri: Building Heat izolim materiale

  Perdorimi: Izolimi termik

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi

  qese PE ose kartoni letër

  Koha e dërgimit

  10 ditë pune pas blerjes së Konfirmimi

  strukturë

  100% qelizë pavarur mbyllur

  Duke u përballur me

  fletë metalike prej alumini

  Përçueshmërisë termike (W / MK)

  0,032-0,038

  Thithjen e ujit (4 javë)

  ≤2%

  Moisture Resistant

  ≥4500

  Index Oxygen

  ≥26

  Smoke Rating Dendësia

  mirë

  Color Available

  Errët, Gri, White, Red, etj

  Temperatura të punës

  -40 ℃ - + 90 ℃


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !