КСПЕ Пена Термоизолација цеви цеви - Кина Нањинг Кеиуда Трејд

КСПЕ Пена Термоизолација цеви цеви

Кратак опис:

Место порекла: Јиангсу, Кина (копно)
Бранд наме: Кеиуда
Модел Нумбер: ТП006
Материјал: ЕВА
Дебљина: 1-30мм
Сизе: Прилагођени сизе
Цолор: Прилагођено
Примена: Вакуум Формирање
Име производа: КСПЕ пена Прешао Пена лист
Функција: Водоотпорни
Сертификат: СГС
Површина: Мат
Употреба: Ева Материјал
 • Цена ФОБ: САД $ 60.0-120 / Комад
 • Мин.ордер Количина: 100пиеце / комада
 • Набавка Способност: 1000 Комад / комада месечно
 • Порт: Шангај
 • Услови плаћања: Л / Ц, Д / А, Д / П, Т / Т или друге
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа


 • Претходна:
 • Следеће:

 • WhatsApp Online Chat !